Konkurs recytatorski ,, Wiosna, ach to ty…”

23.03.2017 r. odbył się konkurs recytatorski ,, Wiosna, ach to ty...”, którego uczestnikami były dzieci z Punktu Przedszkolnego oraz klasy 1. Celem konkursu było popularyzacja poezji dziecięcej o tematyce wiosennej. Wszyscy pięknie recytowali, dlatego komisja konkursowa w składzie: pan dyrektor Andrzej Kruk, pani wicedyrektor Elżbieta Siorek oraz pani Monika Kmieć miała duży problem z wyłonieniem osób wyróżnionych. Pierwsze miejsce zajęła Emilka Kielar ( Punkt Przedszkolny), drugie miejsce Alan Bauman ( Punkt Przedszkolny), trzecie miejsce Julia Mazur ( klasa 1). Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie a rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu.

Opracowała: Magda Kusz
wychowawca Punktu Przedszkolnego