Konkurs plastyczny "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa" w Punkcie Przedszkolnym

W Punkcie Przedszkolnym odbył się konkurs plastyczny ,,Najpiękniejsza karta bożonarodzeniowa”, w którym wzięli udział rodzice wraz ze swoimi dziećmi. Celem konkursu było podtrzymanie tradycji świątecznych oraz rozbudzenie ekspresji plastycznej dzieci. Prace oceniało jury w składzie: pani M. Schmidt, pani A.Stec. Według jury pierwsze miejsce zajęła Ewelinka Czerkies. Na szczególne wyróżnienie zasługują prace wykonane przez: Anię Mazur, Maję Banaś, Zosię Szopę, Kasię Barć, Szymona Ostrowskiego, Olafa Wróbla. Każde dziecko biorące udział w konkursie otrzymało pamiątkowy dyplom oraz upominek. Wszystkim  życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała:
Magda Kusz