Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych

Dnia 22.12 odbył się na świetlicy szkolnej Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych. Uczestnicy prezentowali wybrane przez siebie utwory solo lub w grupach. Występujących oklaskiwała publiczność złożona z naszych "świetliczaków". Jury przyznało pierwsze miejsce Oli Haber, która zachwyciła oryginalnym wykonaniem kolędy "Cicha noc", drugie miejsce zajęły Helena Władyka oraz Laura Nowosiad, a trzecie Kacper Stolarski.  Na zwycięzców czekały symboliczne nagrody. Konkurs zakończyło wspólne kolędowanie.  Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za miłe muzyczne wrażenia i wprowadzenie nas w atmosferę świąt. Poniżej prezentujemy niektórych uczestników na świetlicowej scenie.

Katarzyna Warzocha