Mikołajki w klasie I

6 grudnia 2016 roku uczniowie klasy pierwszej wraz z opiekunami udali się do kina HELIOS na film pt. „VAIANA: SKARB OCEANU”. Była to opowieść o przygodach niezwykłej nastolatki, która wyruszyła na pełną niebezpieczeństw wyprawę, aby móc ocalić rodzinną wyspę Te Fiti. To opowieść o pragnieniu odkrywania w życiu tego, co nieznane, o tym by nie bać się marzyć i sięgać po nasze pragnienia. Jest to również historia o szanowaniu tradycji i o tym jak ważna w naszym życiu jest rodzina, przyjaźń oraz małe i duże rytuały dnia codziennego. Pełna humoru, akcji, świetnego tempa i czystej przygody „Vaiana: Skarb oceanu” zachwyci nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

opracowała:
wych. kl. I Joanna Kwietniowska