Akademia Pana Kleksa

23.11.2016 r. uczniowie klas II i III wraz z wychowawczyniami udali się do Teatru Maska na Widowisko muzyczne pt. „Akademia Pana Kleksa”. Spektakl ten, to familijna opowieść o niezwykłych przygodach Ambrożego Kleksa i jego wychowanków, która w niezwykle barwny sposób pobudza wyobraźnię. Akademia pana Kleksa to magiczna szkoła dla chłopców, która  mieści przy ulicy Czekoladowej. Położona jest pośród dużego parku, w którym ukryte są  przejścia do wszystkich znanych baśni... Aby stać się wychowankiem Akademii trzeba spełnić tylko jeden warunek – imię ucznia musi rozpoczynać się od literki A... Nauka w Akademii jest zabawą, w trakcie której chłopcy bez wysiłku mogą zdobywać wiedzę i umiejętności. Profesor dba, by jego wychowankowie uczyli się także obowiązkowości i odpowiedzialności. Spektakl dostarczył wielu ciekawych wrażeń, z pewnością nie była to nasza ostatnia wizyta w teatrze.

wych. kl. IIa
M. Kmieć