Konkurs Piosenki Religijnej

W dniu 22.11.2016 sześcioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Konkursie Piosenki Religijnej, który odbył się w Zespole Szkół nr 8 w Rzeszowie. Byli to:
  • Tomasz Nowak, Aleksandra Haber (klasa III A)
  • Zuzanna Noga, Katarzyna Nowak (kl V)
  • Anna Kopala, Małgorzata Porada (kl. VI)
        Spośród 30 uczestników zdecydowana większość rywalizowała w kategorii szkoły podstawowej w której nagrodzone zostały 3 miejsca. Z naszej szkoły sukces odniósł Tomek Nowak z klasy III, który zaskoczył jury bardzo czystym wykonaniem piosenki "Ty tylko mnie poprowadź". Pozostali uczniowie z naszej szkoły wypadli też bardzo dobrze, ale niestety nie wystarczyło to, by zająć miejsce na podium.Jednak i tak wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z udziału w konkursie.

Link do filmików z występami naszych uczniów:   >>KLIKNIJ<<

ksiądz Kamil Kojder