Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

W dniu 24 czerwca dobiegł końca kolejny rok szkolny 2015/2016. Uczniowie przybyli do szkoły aby odebrać świadectwa szkolne i podziękować swoim wychowawcom i nauczycielom. Przed uroczystością szkolną uczestniczyli we mszy świętej w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie. Po przybyciu do szkoły w sali gimnastycznej, uczniów, rodziców i nauczycieli uroczyście powitał Dyrektor szkoły. Na wstępie wszyscy obejrzeli występ zespołów tanecznych działających przy naszej szkole pod kierunkiem pani Agaty Zając. Kolejnym punktem uroczystości było pożegnanie klasy VI, która przedstawiła krótki program artystyczny pt. "W podzięce za dar najpiękniejszy, za wiedzęi serce- szóstoklasiści - rocznik 2016”. Wierszem i piosenką uczniowie pożegnali szkolne mury swojej SP 9, w której spędzili pierwsze sześć lat nauki. Dla klasy szóstej kończącej szkołę ten rok był bardzo pracowity, a świadczą o tym liczne świadectwa z wyróżnieniem, które Dyrektor szkoły rozdał uczniom. Niektórzy otrzymali też stypendia Dyrektora szkoły oraz stypendia Prezydenta Miasta Rzeszowa za bardzo wysokie wyniki w nauce. Po uroczystości uczniowie klasy szóstej odebrali również zaświadczenia z wynikami sprawdzianu klas szóstych.
   Życzymy klasie szóstej sukcesów na dalszej drodze edukacji i oczywiście wszystkim uczniom i nauczycielom wesołych wakacji.
wychowawca klasy VI
Markowicz  Dorota