III Piknik  Klas Młodszych

W słoneczny dzień 15 czerwca 2016 roku odbył się w naszej szkole III Piknik Klas Młodszych, którego nadrzędnym celem było pożegnanie uczniów klasy trzeciej oraz integracja społeczności szkolnej.
   Nauczyciel wychowania fizycznego – pan Dawid Bartuś, we współpracy z wychowawczynią klasy trzeciej – panią Joanną Kwietniowską  przygotował ciekawy program imprezy. Dzieci brały udział w licznych konkurencjach sportowych, m. in.:
- w sztafecie,
- skokach w dal,
- zmianie piłek,
- biegu w workach oraz z szarfami,
- celnym strzelaniu do bramki.
   Kolejnym, długo wyczekiwanym momentem pikniku było pieczenie kiełbasek, które z wielkim apetytem wszyscy zjedli. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał słodki upominek. Piknik dostarczył dzieciom wiele radości, dobrej zabawy i humoru. Wszystkim organizatorom: Dyrektorowi - Andrzejowi Krukowi, nauczycielom, rodzicom i dzieciom – uczniowie klasy trzeciej serdecznie dziękują.
wychowawca klasy III
                                    Joanna Kwietniowska