Wyjście do kina

14 czerwca 2016 roku klasy drugie wraz z opiekunami udały się do kina "Zorza" na film pt."Mój przyjaciel orzeł". To opowieść o przyjaźni chłopca i dzikiego orła. Oprócz tej mądrej i wzruszającej  historii o dojrzewaniu młodego człowieka w kontakcie z potęgą przyrody, uczniowie także mieli okazję podziwiać niezykłe krajobrazy przyrody. Treść filmu kształuje  u młodego człowieka takie cechy jak lojalność, odwagę i wiarę w siebie. Film spotkał się z bardzo dobrym odbiorem u wszystkich dzieci, a niektórzy zadeklarowali, że wybiorą się do kina na ten film jeszcze raz. Bilety i lody dla klas drugich ufundowała Dyrekcja Szkoły.
wychowawca kl.II a
                                                                                                            Elżbieta Siorek