II miejsce w Rzeszowie w konkursie sportowym "Baw się z nami"

7 czerwca 2016 reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w konkursie sportowym pt. "Baw się z nami". Zawody zostały przeprowadzone na Stadionie Miejskim w Rzeszowie i składały się z 7 konkurencji (m. in. skoki w dal z miejsca, rzuty piłeczk± palantow± do celu, bieg w workach, bieg z przenoszeniem piłek, strzały do bramki). W konkursie, w którym startowały dzieci urodzone w roku 2006 i młodsi, wzięło udział 7 reprezentacji szkół podstawowych. Nasza 10 osobowa reprezentacja składała się w głównej mierze z drugoklasistów (r. 2007), a mimo to w każdej konkurencji zajmowali¶my miejsca w pierwszej trójce! Suma uzyskanych punktów dała nam bardzo wysokie 2 miejsce w Rzeszowie, a do zwycięzców - SP nr 2 - zabrakło nam jedynie 2 pkt.
   Uczniowie w nagrodę za zajęcie tak wysokiego miejsca otrzymali medale, dyplom oraz okazały puchar. Serdecznie gratulujemy i już czekamy na zawody w przyszłym roku, gdzie będziemy rywalizować z dziećmi z rocznika 2007.
   Reprezentacja naszej szkoły:
    klasa 2a - F±fara Julia, Olszak Oliwia, Mendocha Amelia, Wróbel Michał, Porada Mateusz;
    klasa 2b - Hadała Klaudia, Kuliński Michał, Krupa Dominik;
    klasa 3 - Krupa Karolina, Cyran Kacper.
nauczyciel w-f
Dawid Bartu¶