Występy grupy tanecznej działającej przy naszej szkole

W ostatnich tygodniach  zespoły taneczne Zumba Team (I-III) oraz Show Dance Group (IV-VI) kolejny raz zaprezentowały swoje zdolności i umiejętności taneczne. Razem z młodszą grupą odwiedziliśmy Publiczne Przedszkole Nr 20 oraz  Publiczne Przedszkole Nr 3 w Rzeszowie, gdzie uczniowie naszej szkoły zachęcali przedszkolaków do tanecznej zabawy. Kolejne występy odbyły się na stadionie Resovi Rzeszów podczas corocznego turnieju piłki nożnej organizowanego przez Daichmana. Podczas rozgrywek drużyn piłkarskich zespoły wystąpiły w formie grupy chearlederskiej, a swoim dopingiem wspierały Akademię Piłkarską ZIOMKI Rzeszów. W szkółce piłkarskiej grają również uczniowie naszej szkoły. Gratulujemy wygranych meczy i zachęcamy do obejrzenia skrótu widowiska  (Krzysztof Nowaliński).
   Poza występami starsza grupa miała okazję oglądać zwierzęta z przyjezdnego cyrku, które zaprzyjaźniły się z naszymi uczennicami.
opiekun świetlicy i zespołów:
Agata Zając