Spotkanie ze stomatologiem w ramach cyklu spotkań
"Zawody naszych rodziców”
w Punkcie Przedszkolnym

W Punkcie Przedszkolnym odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu "Poznajemy różne zawody”. Tym razem naszym gościem był pan Wojciech Barć, który z zawodu jest  lekarzem stomatologiem. Wszystkie przedszkolaki miały okazję utrwalić swoją wiedzę na temat dbania o higienę jamy ustnej. Pan W. Barć opowiedział dzieciom, co należy robić, aby mieć piękne i zdrowe zęby, jak należy się odżywiać, jak dbać o higienę zębów oraz kiedy należy odwiedzić gabinet stomatologiczny.  Pan stomatolog pokaz dzieciom model uzębienia oraz zademonstrował dokładny sposób czyszczenia zębów. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały upominki w postaci past do zębów oraz kolorowanek.
   Wszystkie przedszkolaki jeszcze raz dziękują za spotkanie!
wychowawca Punktu Przedszkolnego
                                    Magda Kusz