Finał Konkursu Ortograficznego dla klas młodszych roztrzygnięty

9 maja 2016 roku odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Ortograficznego Klas Młodszych. Uczniowie klas drugich i klasy trzeciej brali od listopada do kwietnia tego roku szkolnego udział  w zmaganiach ortograficznych. Odbyły się trzy etapy. W wyniku ostatniego etapu zostali wyłonieni Mistrzowie i Wicemistrzowie tego,  bardzo trudnego konkursu z zakresu znajomości zasad ortograficznych. Zwycięzcami zostali :

Mistrz Ortografii Klas Młodszych :

Klasy drugie : Tomasz Nowak  - kl II a;

Klasa trzecia: Nikodem Nowak;

Wicemistrz Ortografii Klas Młodszych :

Aleksandra Haber - kl II a;

Marcelina Smolik - kl II b.

Wszystkim finalistom i nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy . Życzymy samych sukcesów w dalszej nauce. Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za ufundowane nagrody.

wych. klasy IIa
Elżbieta Siorek