Wyjazd do Łańcuta

W dniu 19.03.2016 r. uczniowie klas 4-6 wzięli udział w wyjeździe do Łańcuta organizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego. Głównym punktem wyjazdu był mecz koszykówki z udziałem naszych dziewcząt z rówieśniczkami z Łańcuta oraz oglądanie meczu seniorów: Max Elektro Sokół Łańcut - SKK Siedlce.
   W sparingu udział wzięły dziewczęta z klas 4-6 uczęszczające na codzień na SKS-y z koszykówki. Przeciwnikiem były dziewczęta reprezentujące sekcję koszykówki klubu Sokół Łańcut. Mecz był rozgrywany na bardzo wysokim poziomie. Po sparingu odwiedziliśmy halę MOSiR-u Łańcut, gdzie odbywają się co weekend mecze seniorów na zapleczu Ekstraklasy Koszykarskiej i wzięliśmy udział jako kibice w meczu Max Elektro Sokół Łańcut - SKK Siedlce. Mecz cieszył się ogromnym zainteresowaniem naszych uczniów, którzy gorącym dopingiem wspierali zawodników, a po meczu mieli możliwość spotkania się bezpośrednio z zawodnikami oraz trenerem gospodarzy, Panem Dariuszem Kaszowskim. Oczywiście nie zabrakło wspólnych zdjęć. W stronę klubu Max Elektro Sokół Łańcut w osobach Pana Pawła Golofita - prezesa Sokoła oraz trenera Dariusza Kaszowskiego kierujemy serdeczne podziękowania za zaproszenie oraz miłe przyjęcie.
   Dziękujemy również naszemu Dyrektorowi Andrzejowi Krukowi za pomoc w organizacji wyjazdu.
Nauczyciele w-f:
Mirosław Stybak