Pierwsze miejsce w turnieju o puchar
dyrektora Gimnazjum Sportowego w Rzeszowie

W dniu 13 kwietnia 2016r. na zaproszenie Gimnazjum Sportowego w Rzeszowie reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju piłki ręcznej dziewcząt. W turnieju brały udział ekipy z Sp 12, Sp 24, Sp 16 oraz Sp 9. Dziewczynki okazały się bezkonkurencyje wygrywając wszystkie swoje mecze (turniej odbywał się w formule każdy z każdym) zdobywając okazały puchar, medale oraz wyróżnienia indywidualne: Kinga Szyszka została uznana najlepszą zawodniczką turnieju, a najlepszą bramkarką Iza Jamróz. Ponadto osiem dziewcząt dostało zaproszenia do tworzonej w Gimnazjum Sportowym klasy o profilu piłka ręczna. Turniej ten stanowił potwierdzenie wysokich umiejętności naszych dziewcząt, które są ubiegłorocznymi oraz aktualnymi mistrzyniami Rzeszowa w piłce ręcznej szkół podstawowych. Dziewczynki wystąpiły w składzie: Klaudia Miąsik, Julia Dudziak, Ferenc Martyna, Cyran Zuzanna, Jamrozik Zuzanna, Jamróz Ola, Jamróz Iza, Starzak Weronika, Szyszka Kinga, Wróbel Dorota, Wycisk Maja.

nauczyciel w-f
Mirosław Stybak