Witamy wiosnę w naszej szkole

W poniedziałek 21 marca w naszej szkole powitaliśmy wiosnę. W tym dniu uczniowie z Samorządu Szkolnego przygotowali dla wszystkich uczniów specjalny ,,wiosenny” program. Wcześniej ogłoszenia na korytarzu szkolnym informowały, że 21 marca odbędzie się w szkole ,,Powitanie wiosny”. Liczne zabawy i gry zapraszały uczniów klas I - VI do wzięcia udziału w tej wiosennej imprezie. W programie ,,Dnia Wiosny” znalazły się takie konkursy jak ,,Mam talent”, turniej z pytaniami „Tak, nie”. Chodzenie z jajkiem na łyżce było kolejną trudnością, z którą musieli się zmagać uczestnicy zabawy. Świetnie pokazali oni swoje umiejętności w utrzymaniu koncentracji. Następnie w programie tej wiosennej imprezy pojawiła się ,,Randka w ciemno”, w której rywalizowali kolejni uczniowie. Kolejnym punktem programu był mecz  koszykówki, a następnie tor przeszkód dla młodszych klas. Na zakończenie kilka drużyn z klas IV, V i VI rozegrało mecz piłki nożnej. Liczna publiczność wypełniająca salę gimnastyczną obserwowała konkursy i zabawy oraz dopingowała swoim faworytom. Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni słodyczami i drobnymi upominkami.
   W naszym przekonaniu ten dzień przebiegł wesoło. Wszyscy uczniowie wspaniale się bawili. Należy podziękować naszym uczennicom Aleksandrze i Izie Jamróz, które głównie podjęły trud przygotowania całej imprezy, aby wszystko przebiegło zgodnie z zaplanowanym scenariuszem.

uczennica klasy VI
Krystyna Paśko