Wycieczka na lodowisko

Dnia 18 lutego 2016 roku odbyła się wycieczka na lodowisko MOSiR w Dębicy. W wycieczce brała udział klasa IV i VI ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Rzeszowie, a także ministranci z Parafii Miłosierdzia Bożego w Białej.
   Zebraliśmy się przed kościołem w Białej i o godzinie 9.30 wyjechaliśmy. O 10.50 byliśmy już na miejscu. Wejście na lodowisko mieliśmy zarezerwowane od godziny 11.00. Był to czas ferii, więc lodowisko było bardzo zatłoczone. O godzinie 13.00 pobyt na lodowisku nam się skończył. Udaliśmy się w drogę powrotną do Rzeszowa. Wycieczka nam się  podobała. Szkoda, że dla klasy VI to ostatnia wycieczka z ks. Grzegorzem.

Uczennica klasy VI
Krystyna Paśko