Dzień Babci i Dziadka w Punkcie Przedszkolnym

Święto Babci i Dziadka to dzień wyjątkowy nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, radości i zabawy. Z tej to okazji w naszej społeczności  przedszkolnej 22 stycznia 2016r. odbyła się wspaniała uroczystość z udziałem przybyłych licznie dziadków, rodziców i dzieci, które uczciły to wyjątkowe święto popisami artystycznymi. Najpierw miłych gości powitał Pan Dyrektor, który złożył serdeczne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom i zaprosił do oglądnięcia programu artystycznego specjalnie dla nich przygotowanego. Były to wspaniałe chwile pełne ciepła, serdeczności, wzruszeń, uśmiechu i wspólnej zabawy. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych szczęśliwych dni w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

wychowawca Punktu Przedszkolnego
Magda Kusz