Zabawa karnawałowa klas 0-III

Karnawał to czas radości oraz wspólnej zabawy. Podtrzymując tradycję, w środę 20 stycznia 2016r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas młodszych. W tym wyjątkowym dniu sala gimnastyczna udekorowana kolorowymi ozdobami, balonami i serpentynami zamieniła się w salę balową. Uczestnicy zabawy przebrani w kolorowe stroje wcielili się w bohaterów swoich ulubionych bajek. Na parkiecie nie zabrakło: księżniczek, wróżek, motyli, rycerzy, piratów, a także innych pomysłowych postaci. W atmosferę zachęcającą wszystkich do zabawy wprowadzili muzycy ze Szkoły Muzycznej Yamaha, którzy zadbali o oprawę muzyczną, atrakcyjne zabawy i liczne konkursy, w których można było wykazać się wiedzą oraz umiejętnościami tanecznymi. Jak przystało na bal karnawałowy, spośród uczestników zabawy wybrano Króla i Królową balu.
   Podczas przerwy tanecznej uczniowie zostali zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez rodziców z poszczególnych klas. Na twarzach dzieci nie zabrakło uśmiechów wyrażających poczucie przyjemnie i mile spędzonego czasu. Zabawa dostarczyła uczniom nie tylko niezapomnianych wrażeń, ale była również doskonałą  okazją do integracji społeczności uczniowskiej.

Wychowawca klasy II b
Martyna Schmidt