Wyjście do Teatru Maska na spektakl pt."Jaś i Małgosia”  - Punkt Przedszkolny

Dnia 14.01.2016 dzieci z Punktu Przedszkolnego udały się do Teatru Maska w Rzeszowie na spektakl dla dzieci "Jaś i Małgosia”. Niezwykłe przygody Jasia i Małgosi przypominają nam, że w życiu możemy spotkać się ze złem, lecz trzeba sobie umieć poradzić w trudnych sytuacjach, nie poddawać się i walczyć, aby być szczęśliwym i spełniać swoje marzenia. Bohaterowie bajki braci Grimm przypominają nam, że w sytuacjach, w których ktoś nas krzywdzi nie należy stać bezbronnie tylko należy się bronić. Formuła spektaklu pobudziła wyobraźnię niejednego dziecka, sam wyjazd do teatru był wspaniałą przygodą ,a dla niektórych był okazją do obcowania po raz pierwszy z taką formą sztuki.
wychowawca Punktu Przedszkolnego
Magda Kusz