Szkoła Podstawowa nr 9 w Rzeszowie
      35-314 Rzeszów       ul. Miła 58       woj. podkarpackie         tel/fax (17) 748 38 60
e-mail:
sekretariat@sp9.resman.pl
                pracownia komputerowa: e-mail: pracownia@sp9.resman.pl
powrót do strony głównej
Dziewczęta najlepsze w Rzeszowie w mini piłce ręcznej!

Dnia 17 grudnia 2015 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w finale rozgrywek w mini piłce ręcznej dziewcząt. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy. W finale, który rozegrany został w hali sportowej Szkoły Podstawowej Sióstr Pijarek, znaleźliśmy się dzięki zwycięstwie w grupie eliminacyjnej. W fazie finałowej przyszło się nam zmierzyć z reprezentacjami SP 24 oraz SP Sióstr Pijarek. Rozegraliśmy 2 mecze, w których padły następujące wyniki: SP 9 - SP 24     8-2; SP 9 - SP Sióstr Pijarek     6-4. Dwa zwycięstwa dały nam pierwsze miejsce w Rzeszowie!
   5 grudnia 2015 roku odbył się z kolei festiwal koszykówki w SP nr 6 w Rzeszowie. Udział w tej sportowej zabawie wzięła również reprezentacja naszej szkoły. Wyniki jakie osiągali nasze uczniowie pozwoliły nam zająć wysokie miejsca: chłopcy uplasowali się na 3 miejscu, a dziewczęta na 2. Każdy uczestnik festiwalu otrzymał pamiątkowe medale oraz dyplomy, a wysokie miejsca, które udało się nam wywalczyć zostały nagrodzone okazałymi pucharami.
   Opiekę nad uczniami w trakcie zawodów sprawował nauczyciel w-f Mirosław Stybak.