"Hej kolęda, kolęda...”- przedstawienie świąteczne w Punkcie Przedszkolnym

21 grudnia 2015 roku dzieci z Punktu Przedszkolnego przedstawiły  krótką inscenizację z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie ,,Hej kolęda, kolęda...” wystawione zostało rodzicom a zaprezentowane treści miały przybliżyć wszystkim zgromadzonym gościom tematykę zimową oraz świąteczną. Podczas spotkania dzieci zaśpiewały piękne piosenki zimowe oraz kolędy i pastorałki. Podczas inscenizacji przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne- recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki.  Dzieci świetnie sobie poradziły na scenie, a występ został nagrodzony  brawami. Po przedstawieniu odbyło się spotkanie wigilijne, które było wspaniałą okazją do składania życzeń i wręczenia rodzicom  upominków świątecznych wykonanych przez dzieci.
wychowawca Punktu Przedszkolnego
Magda Kusz