Zabawa andrzejkowa w Punkcie Przedszkolnym

0.11.2015 dzieci z Punktu Przedszkolnego uczestniczyły w zabawie andrzejkowej. Zabawa obfitowała w moc wróżb i konkurencji tanecznych. Każdy uczestnik andrzejkowych wróżb z niecierpliwością przekuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Nie zabrakło również wróżb dotyczących zawodu jakiego być może dzieci będą wykonywać w przyszłości. Zabawa andrzejkowa była przede wszystkim niepowtarzalną okazją do wspaniałej zabawy w gronie swoich kolegów i koleżanek z grupy. Dzieci ponadto dowiedziały się skąd pochodzi zwyczaj  obchodzenia andrzejek i wróżenia sobie właśnie w tym jednym dniu w roku. Po wróżbach i zadaniach tanecznych, z którymi dzieci poradziły sobie znakomicie rodzice dzieci z Punktu Przedszkolnego przygotowali słodki poczęstunek dla umilenia zabawy swoim pociechom.
wychowawca Punktu Przedszkolnego
Magda Kusz