Szkolny konkurs ortograficzny

25.11.2015r. uczniowie klas drugich i klasy trzeciej rozpoczęli zmagania z  ortografią o tytuł "Małego Mistrza Ortografii" w roku szkolnym 2015/2016. Celem konkursu jest wytworzenie pozytywnej motywacji do ortografii w młodszym wieku szkolnym oraz rozbudzenie potrzeby poprawnego i starannego pisma. I etap konkursu obejmował zadania testowe z trudnościami ortograficznymi oraz wymagał jednocześnie od uczestników umiejętności rozwiązywania zagadek i rebusów ortograficznych.  Do II etapu konkursu zostaną zakwalifikowani uczniowie, którzy spełnili wymagania konkursowe zawarte w Regulaminie Konkursu. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.
wych. kl.IIa
Elżbieta Siorek