"Niepodległość Polski w oczach dzieci"- konkurs plastyczny

Narodowe Święto Niepodległości to dzień szczególny dla Polaków, skłaniający do refleksji na temat patriotyzmu. Dla uczczenia tego ważnego, historycznego dnia zorganizowano w naszej szkole konkurs plastyczny „Niepodległość Polski w oczach dzieci", w którym wzięli udział uczniowie klas II-III. Głównym celem konkursu było zainteresowanie uczniów historią Polski, zachęceniem ich do poznawania trudnych dziejów naszej Ojczyzny.
Spośród nagrodzonych prac, które cechowały się pomysłowością, oryginalnością i starannością wykonania wyłoniono najlepsze prace:
I miejsce- Michał Wróbel (IIa), Natalia Pękala (IIb), Szymon Mazur (III);
II miejsce- Amelia Mendocha (IIa), Weronika Zabrzycka (IIb), Bartłomiej Pawłowski (III);
III miejsce- Tomasz Nowak (IIa), Marcelina Smolik (IIb), Maksymilian Głodowski (III);
Wyróżnienie- Nikola Janik (IIa), Michał Ciejka (IIb), Karol Kwaśny (III).
   Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, zachęcając tym samym do przyjemnej pracy twórczej w kolejnych konkursach.

wychowawca klasy IIb
Martyna Schmidt