Kwesta w dniu Wszystkich Świętych na rzecz
 Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w Rzeszowie

Tradycyjnie odbyła się ona 1 listopada na cmentarzach Rzeszowa i w okolicznych miejscowościach na cmentarzach parafialnych. Na przeprowadzenie kwesty na cmentarzach parafialnych otrzymaliśmy zezwolenie proboszcza miejscowej parafii oraz zgodnie z Ustawą z dn. 14 marca 2014 r. Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji dokonano zgłoszenia zbiórki na portalu zbiórek publicznych. Kwestowała młodzież ze szkół: Szkoła Podstawowa Nr 9 i 15, Gimnazjum Nr 9 i 10. Ze szkół ponadgimnazjalnych: I LO, II LO, III LO, IV LO, Gimnazjum i Liceum Sióstr Prezentek, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, Nr 3, Nr 4, Zespół Szkół Ekonomicznych, ZS Gospodarczych, ZS Mechanicznych, ZS Spożywczych, ZS Samochodowych, ZS Technicznych, Zespół Szkół Elektronicznych, Zespół Szkół Energetycznych, ZS Nr 2, ZS nr 4, z Zespołu Szkół w Bratkowicach, Budach Głogowskich, Czudcu, Górnie, Jasionce, Malawie, Iwierzycach, Przewrotnem, Racławówce, Sokołowie Młp., Świlczy, Tyczynie, Trzebosi, Wysokiej Głogowskiej, Wysokiej Strzyżowskiej, Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Młp., Strzyżowie, Społecznego Liceum i Gimnazjum Doliny Strugu w Chmielniku. Po raz pierwszy kwestowaliśmy też w Bieczu i Jaśle wraz z młodzieżą ze Szkolnych Kół Caritas.
   Uzyskane środki zostaną przeznaczone na bieżącą działalność statutową Rzeszowskiego Towarzystwa oraz na spłatę kredytu zaciągniętego na budowę Centrum Integracji Społecznej.
   SP 9 reprezentowali: Aleksandra Jamróz, Izabela Jamróz, Zuzanna Cyran, Marcin Pałka, Kacper Pańczak.

ks. Grzegorz Wolan