IV Jesienny Dzień Sportu

25 września 2015 roku odbył się w naszej szkole IV Jesienny Dzień Sportu. Brali w nim udział uczniowie z klas I-III naszej szkoły, którzy zostali podzieleni na cztery drużyny: I – KOLOROWI, II – ZIELONI, III – POMARAŃCZOWI, IV – SZARFY. Program zawierał 6 kategorii drużynowych: bieg na 30 metrów, rzuty woreczkiem do celu, przysiady z piłką między plecami, strzały na bramkę, skok w dal z miejsca, tor przeszkód oraz konkurencję indywidualną. Każdy uczestnik mógł wykazać się zwinnością, zmierzyć swoje możliwości z rówieśnikami. Całej zabawie towarzyszył głośny doping ze strony kolegów i koleżanek z klasy.
   Wszystkich uczestników nagrodzono słodkościami, a zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Tą imprezę sportową przygotował i poprowadził nauczyciel wychowania fizycznego, Pan Dawid Bartuś.

wychowawca klasy III
                                Joanna Kwietniowska