Widowisko baletowe w filharmonii

2 czerwca 2015 roku nasza szkoła, w ramach tegorocznych obchodów Dnia Dziecka, udała się do Filharmonii Podkarpackiej, na przedstawienie przygotowane przez Studio baletowe Laili Arifuliny pt. "Myj do dziur". W tym spektaklu muzycznym najmłodsi tancerze mieli 5 lat, a najstarsi byli już dorośli. To bardzo ciekawie opowiedziana historia o brudasku, który w końcu przekonuje się, że myć się trzeba. Na scenie występowały liczne kolorowe postacie: krokodyle, szczoteczki, grzebienie, gąbki, książeczki, filiżanki, zegarek, mydło, kołdra z poduszką oraz świecący kran.  Podczas wielkiego finału, publiczność spontanicznie oklaskiwała tancerzy. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało.

wych. kl Ia
                             E.Siorek