Udział uczniów w konkursach plastycznych

Każdego roku szkolnego nasi uczniowie biorą udział w konkursach plastycznych w efekcie odnosząc mniejsze lub większe sukcesy. Ostatnio w trzech wiosennych międzyszkolnych konkursach nagrodzone zostały prace trzech uczennic z klasy V i ucznia z klasy II.
   W konkursie ekologicznym pt.,,Czyste wody - zdrowe ryby” zostały wyróżnione prace Zuzanny Cyran z kl.V i Rafała Mazura z II klasy. Krystyna Paśko namalowała ,,Muzyczne obrazki” inspirując się muzyką Piotra Czajkowskiego i zdobyła III miejsce. Był to konkurs pod patronatem Filharmonii Podkarpackiej. Paulina Kurdziel wykonała pracę – ilustrację do ulubionej książki -,,Ania z Zielonego Wzgórza” i zdobyła I miejsce. Uczniowie otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.
   Gratulujemy im i życzymy dalszych sukcesów.

nauczyciel plastyki
                                Dorota Markowicz