Wyjazd na lodowisko w Dębicy

Dnia 17 marca 2015r. odbyła się wycieczka na lodowisko MOSIR w Dębicy. W wycieczce uczestniczyła klasa V. Wyjazd trwał 5 godzin. O godzinie 8.00 wyruszyliśmy busem sprzed budynku szkoły.Po godzinie byliśmy już na miejscu. Wszyscy zaopatrzeni w łyżwy (dla ks. Grzegorza specjalne z fioletowymi dodatkami) weszliśmy na lodowisko. Jazda wychodziła nam różnie - pomocna okazała się banda jak również dłoń przyjaciela. Z małą przerwą na regenerację sił jeździliśmy do godziny 11.20. Wszystkich bolały nogi oraz inne części ciała od upadków. O godzinie 13 byliśmy już w szkole. Wycieczka bardzo nam się podobała i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś tam pojedziemy.
Krystyna Paśko, kl.V