Nabór 2015/2016

Obwód naszej szkoły:  Miłosza, Brzechwy, Kownackiej, Iwaszkiewicza, Gombrowicza, Leśmiana, Zastruże, Słowiańska, Kardynała Karola Wojtyły, Malownicza, Miła, Świętojańska, Białogórska, Familijna, Rodzinna, Majowa, Wschodnia, Doliny Strugu, Biesiadna, Ruczajowa, Białe Wzgórze, Widnokręgowa, Źródlana, Mokra Strona, Bajeczna, Stroma, Stokowa, Tyczyńska, Makuszyńskiego, Gościnna, Jachowicza, Sikorskiego (nr. nieparzyste od 323 wzwyż i parzyste od 320 wzwyż), Piaskowa, Kwiatkowskiego (nr. nieparzyste od 121 wzwyż i parzyste od 62 wzwyż), Papieska, Dębinowa, Alternatywy, Lotosowa, Senatorska (nr. nieparzyste od 1 do 155 i parzyste od 2 do 136), Jana Pawła II (nr. nieparzyste od 1 do 63 i parzyste od 2 do 62), Baśniowa.

Zasady rekrutacji-   PRZEDSZKOLA

Zasady rekrutacji-   SZKOŁY PODSTAWOWE