Dzień Babci i Dziadka

22 stycznia 2015r. w  naszej szkole miała miejsce bardzo ważna uroczystość- Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością czekały na zaproszonych gości. Licznie przybyłe babcie i dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci bardzo przeżywały występ, ale pod czujnym okiem wychowawczyń pięknie zaprezentowały jasełka, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, mali aktorzy wspaniale odegrali swoje role. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku. Młodzi artyści w pięknych strojach, prezentowali się doskonale. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki wręczyły gościom upominki. Następnie najmłodsi zaprosili babcie i dziadków na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości - dzień, który na długo pozostanie w naszych sercach.
wych. kl. 0a
Monika Kmieć