Wycieczka do Fantazji

28.10.2014r. uczniowie klas „0” wraz z wychowawczyniami udali się do centrum zabaw „Fantazja”. Głównym celem wycieczki było zintegrowanie dzieci, a także rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni. W „Fantazji” uczestnicy wycieczki spędzili 2 godziny na wspaniałej zabawie. Największym zainteresowaniem tradycyjnie cieszyły się duże dmuchane zjeżdżalnie, baseny z kolorowymi piłkami, ścianka wspinaczkowa oraz labirynty rur i przejść. Dziewczynki doskonale bawiły się w kąciku kuchennym, a chłopcy niczym prawdziwi rajdowcy ścigali się w samochodach. Dzieci bawiły się wyśmienicie, taki wyjazd to znakomity sposób na wesołe i bezpieczne wypełnienie czasu naszym milusińskim.

wychowawca kl.„0A”
Monika Kmieć