Dzień Mamy i Taty w "Zerówce"

29 maja 2014 roku był bardzo doniosłym dniem w naszej szkole, ponieważ gościliśmy Mamusie i Tatusiów z okazji ich święta. Najmłodsi od dłuższego czasu przygotowywali się do tej uroczystości. Wytrwale ćwiczyli, aby dobrze wypaść przed rodzicami. Na występ złożyły się:  przedstawienie pt. „Przygody niegrzecznej żabki” oraz okolicznościowe wiersze i piosenki. Rodzice mieli okazję obserwować odważne i spontaniczne występy swoich dzieci. Na zakończenie złożyły swoim rodzicom życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Zaprosiły też Mamy i Tatusiów na wspólny poczęstunek. Przyjemnie było obserwować uśmiechnięte i zadowolone miny rodziców i ich pociech.
wych. kl. „0”
Monika Kmieć