Naszym Kochanym Rodzicom

27 maja 2014r. o godzinie 17.00 w naszej szkole odbyła  się akademia zadedykowana rodzicom. Uczestnikami  imprezy byli zaproszeni goście, nauczyciele oraz uczniowie. W programie imprezy znalazły się: prezentacja piosenki uczestników klasy I, taniec z pomponami dziewczynek z klas II, recytacja wiersza uczennicy klasy IV, Oliwii Habaj, piosenka uczennicy klasy V Agaty Czopik. W akademii udział wzięły: Paulina Miąsik, Jagoda Szetela, Ewelina Nowak, Patrycja Borowiec, Rozalia Banaś, Wiktoria Skiba z klasy V, a także Dorota Wróbel, Aleksandra Jamróz, Kacper Pańczak z klasy IV i Weronika Pękala z klasy II. Uczniowie klas III i VI przygotowali inscenizację ,,Królewna Śnieżka’’. Uroczystość została zakończona piosenką ,,Nie boję się’’ w wykonaniu wszystkich uczniów do akompaniamentu Szymona Dudka z klasy IV.
nauczyciel jęz. polskiego
                                Barbara Woźniak