Zmagania sportowe uczniów klas młodszych

14 kwietnia 2014 roku uczniowie klasy I, II, i III wzięli udział w "I Wiosennej Olimpiadzie Sportowej klas I - III". Zawodnicy przed przystąpieniem do rywalizacji o najlepszy wynik, w obecności nauczycieli i kibiców, złożyli uroczystą przysięgę dbania o uczciwość podczas zawodów. Po losowaniu drużyn odbyły się konkurencje sportowe, które z pośród sześciu zespołów , wyłoniły trzy najlepsze drużyny. Stanęły one na podium. Ponadto przeprowadzono także konkurencje indywidualne, które wytypowały trzech najsprawniejszych uczestników tych zawodów. Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami. Zawody przebiegały w "gorącej" atmosferze, bo przecież kibice zachęcali i dopingowali swoich faworytów jak tylko umieli najlepiej. W sporcie  jednak nie wszyscy mogą wygrywać. W tej Olimpiadzie miejsca medalowe zostały zdobyte i przydzielone. Jednak wszyscy uczestnicy mają nadzieję, że w następnym roku to właśnie oni  staną na podium. Zawodnicy za sportowe zachowanie i dążenie do najlepszego wyniku zostali nagrodzeni drobnymi, słodkimi prezentami. Wszystkie nagrody ufundował dyrektor szkoły.
wych. kl.III
                    Elżbieta Siorek