Nasze sukcesy sportowe

Turniej Piłki Ręcznej

W dniu 18.12.2013 roku na Hali Szkoły Podstawowej Sióstr Pijarek odbył się finał turnieju piłki ręcznej chłopców, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Po wygraniu rozgrywek grupowych, nasza reprezentacja w finale zajęła III miejsce, za szkołami nr 12 i Sióstr Pijarek. To bardzo duży sukces na tle 25 Szkół Podstawowych Miasta Rzeszowa.
   Naszą reprezentację tworzyli: Bartłomiej Siedlecki, Marek Malak, Sebastian Słowik, Konrad Werelusz, Szymon Dudek, Mateusz Pałka, Gabriel Słowik, Paweł Pezdan, Adrian Walny, Mateusz Budzik i Eryk Hadała.

Turniej Koszykówki Dziewcząt

W dniu 21.02.2014 roku w Szkole Podstawowej nr 16, odbył się finał rozgrywek koszykówki dziewcząt, do którego dostała się nasza reprezentacja, wygrywając rozgrywki grupowe, w których odnieśliśmy zwycięstwo:
   SP9-SP12             22:2
   SP9-SP2               12:5
   SP9-SP22             15:4
   W finale po zwycięstwie nad SP5 16:8 i przegranej z SP28 19:8, zajęliśmy II miejsce w Rzeszowie. GRATULACJE dla naszych dziewczynek, które grały w składzie: Wiktoria Skiba, Ewelina Nowak, Patrycja Borowiec, Oliwia Kocój, Andżelika Bosek, Magdalena Bieszczad, Jagoda Szetela, Zuzanna Cyran, Izabela Jamróz, Dorota Wróbel, Kinga Szyszka, Ewa Zając, Mija Szura, Julia Olech oraz Martyna Walny.

Wszystkim uczniom biorącym udział w rozgrywkach serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
nauczyciel wf
Mirosław Stybak