Pielgrzymowanie z Janem Pawłem II po Rzeszowie

12 października, trud pielgrzymi podjęli: Martyna Walny; Ewa Zając; Zuzanna Jamrozik; Aleksandra Jamróz; Izabela Jamróz; Zuzanna Wrona; Justyna Maciołek; Alina Jagusztyn; Jagoda Ozga; Zuzanna Cyran; Kinga Szyszka; Jakub Pawłowski; Weronika Starzak; Paulina Kurdziel; Marcin Pałka; Krystyna Paśko; Gabriela Koszela; Barbara Koszela; Weronika Kopiec; Gabriela Kocój, ks. Grzegorz Wolan.
   Odwiedziliśmy miejsca związane z osobą i posługą bł. Jana Pawła II: Bazylika OO. Bernardynów, Fara Rzeszowska, Katedra i Park Papieski, Krzyż Ofiar Komunizmu, kościół pw. św. J.S. Pelczara, Ratusz Rzeszowski, kościół pw. Św. Krzyża. Naszemu wędrowaniu towarzyszyła w każdym z ww. miejsc modlitwa i skupienie. Przy Krzyżu Ofiar Komunizmu zapaliliśmy znicze. Spędziliśmy radosne chwile na placu zabaw dla dzieci, przy fontannie multimedialnej i niestety w McDonald’s.
    Dziękuję uczestnikom za radość, wspólną modlitwę i pamięć o Janie Pawle II.

ks. Grzegorz Wolan