II Jesienny Dzień Sportu Klas I - VI

26 września 2013 roku odbył się w naszej szkole po raz drugi Jesienny Dzień Sportu. Uczestniczyli w nim wszyscy uczniowie naszej szkoły. Tą dużą imprezę sportową  prowadził nauczyciel wychowania fizycznego, Pan Mirosław Stybak. Przygotowany program sportowy zawierał kategorie drużynowe (Gra w dwa ognie) i kategorie indywidualne. Każdy z uczniów mógł się wykazać, sprawdzić i ocenić swoje możliwości na tle rówieśników. Podczas, gdy jedni brali udział w zawodach, inni ich dopingowali. Sprzyjało to dobrej zabawie i integracji zespołów klasowych. Nagrodzone klasy i indywidualni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Wychowawca kl.III
Elżbieta Siorek