Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Nowy rok szkolny uczniowie powitali uroczyście 2 września 2013r. Rano udaliśmy się na  mszę świętą do kościoła parafialnego. Następnie zebranych w sali gimnastycznej  uczniów, rodziców i nauczycieli serdecznie powitał dyrektor szkoły, mgr Andrzej Kruk. Uczniowie kl.V na ten dzień przygotowali inscenizację pt: „Witaj szkoło". Część artystyczna nawiązywała do pożegnania wakacji,  podjęcia pracy w nowym roku szkolnym oraz powitania w naszym gronie pierwszoklasistów, których dyrektor szkoły przyjął do naszego grona i pasował na uczniów. Nie zapomnieliśmy również o tym co wydarzyło się 1 września 1939r.
   Następnie uczniowie spotkali sie z wychowawcami i zostali zapoznani z organizacją roku szkolnego.

Wychowawca kl. V
Alicja Woźniak