III miejsce naszych piłkarzy

W dniu 11 marca 2009r. na hali sportowej w Tyczynie odbył się IV Turniej Piłki Halowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Tyczynie. W szranki stanęło siedem zespołów ze szkół postawowych z Hermanowej, Budziwoja, Tyczyna, Kielnarowej, Borku Starego, Matysówki i naszej szkoły nr 9 z Rzeszowa.
     Turniej stał na wysokim poziomie i toczył się w atmosferze sportowej rywalizacji. Nasz zespół, w większości złożony z chłopców z klasy V doskonale dawał sobie radę ze starszymi o rok od siebie kolegami. Wystąpiliśmy w drugiej grupie, gdzie za przeciwników mieliśmy drużynę z Tyczyna i  Boreku Starego. Pierwszy mecz z  Tyczynem zakończył się wynikiem 0-4. Po zwycięstwie 1-0 z Borkiem Starym zajęliśmy w grupie drugie miejsce. W meczu o trzecie miejsce z drugim zespołem grupy pierwszej z Hermanowej zwyciężyliśmy 2-1.
     Podsumowując, III miejsce, to bardzo dobry wynik naszej drużyny, a nasz bramkarz Artur Jagusztyn został uznany najlepszym bramkarzem turnieju. Skład naszej ekipy: Artur Jagusztyn, Marcin Kwaśny, Dominik Kotarba, Kamil Żuczek, Sebastian Konopelski, Damian Walny, Alan Ferenc, Daniel Palczewski, Beniamin Banaś i Bartek Palczewski. Trener prowadzący - Mirosław Stybak.
     Życzymy naszej drużynie dalszych sukcesów.

Dyplom za zajęcie III miejsca

Wyróżnienie dla najlepszego bramkarza