Szkolny zespół chearleaders Szkolny zespół chearleaders Grupa kolędnicza Drużyna sportowa
Szkoła Podstawowa w Białej

Konkurs matematyczny dla uczniów klas VI

Szkoły Podstawowej w Białej i Budziwoju

Nauczyciele matematyki w Szkołach Podstawowych w Białej i Budziwoju: Anna Sawicka i Alicja Woźniak zorganizowały konkurs matematyczny dla uczniów klas VI. Pierwszy etap odbył się w każdej szkole. Do drugiego etapu zakwalifikowano po 4 uczniów z każdej szkoły. Drugi etap konkursu odbył się 27 X 2005r. w Szkole Podstawowej w Budziwoju, w którym wzięło udział 8 uczniów wyłonionych w I etapie w obu szkołach. Laureatami zostali: I miejsce Przemysław Paśko ze SP w Budziwoju, II miejsce Mateusz Chmiel ze SP w Budziwoju i III miejsce Bartłomiej Kozak z naszej szkoły. Konkurs był okazją do próby sił przed zbliżającym się sprawdzianem po klasie VI i do współzawodnictwa między uczniami naszych szkół. Wszyscy finaliści otrzymali upominki, a laureaci nagrody.